•   medikal@yalvacgrup.com
  •   Telefon (0216) 565 15 15
Yalvaç Grup Medikal / Implant


1997 yılında kurulmuş Yalvaç Grup, 2009 yılından bu yana sektör temsilcisi bir şirket olarak çalışmalarına devam etmektedir. Edindiği tecrübelerini ar-ge ve üretimle birleştirerek sektöründe bölgesel lider olma vizyonuyla hareket eden Yalvaç Grup Medikal, üretime geçmesiyle sektöre farklı bir değer katmaktadır.

İnsan ve çözüm odaklı yaklaşımla, üretimini sadece yurtiçinde değil yurtdışı pazarlarda da hizmete sunan Yalvaç Grup Medikal, kurulduğu ilk yıllarda kazanmaya başladığı başarısını uluslararası pazarlara taşımıştır. Almanya -Türkiye iştiraki üretim gamını her geçen gün geliştiren ve arttıran bir yapı içerisinde şirketimiz, son teknoloji ve trendlerin takipçisi olduğu kadar bu gelişimlere yön veren, yenilikçi bir yol izlemektedir.

Omurga implantları üretimi, tramva ürünleri satışı, kardiyovasküler ürünlerin pazarlamasını yapan şirketimiz hizmetlerine sunduğu yüksek kalitede malzemeler ile Cerrahlarımızın beğenisini kazanan üretimini, genişleterek devam ettirmektedir.

Yalvaç Grup Medikal Cerrahi malzemeler ise operasyonlar esnasında kullanılan sarf malzemeleri de içine alan ürün gamına insan, hayvan ve sentetik greftleri de ekleyerek bir operasyon esnasında ihtiyaç duyulan veya duyulacak her türlü malzemeyi doktorlarımız kullanımına sunmaktadır.


Misyon

Medikal sektörün dinamiklerini en iyi şekilde analiz ederek güvenilir kurum kimliğini koruyan, uzun vadeli, koşulsuz, hasta ve müşteri memnuniyetini esas alan, profesyonellik ve kaliteden ödün vermeyen Yalvaç Grup Medikal, en uygun ticari koşullar altında sektöre kattığı değeri arttırmak.


Vizyon

Yalvaç Grup Medikal kalite, güven, insan sağlığı, saygınlık ve tam müşteri memnuniyetini en önde tutar. Başarılı şirket "sürekli değer yaratabilen" şirkettir; sürekli değer yaratabilen şirketler ise, oluşturdukları doğru stratejileri tüm değer zincirinde hayata geçirebilme başarısını gösterebilen ve stratejik performanslarını sürekli olarak ölçme ve geliştirme yeteneğine sahip kurumlardır. Yalvaç Grup Medikal, sağlık sektörüne sürekli değer yaratan bir şirkettir.

Kalite Kontrol

Değerlerimiz doğrultusunda yaptığımız üretim ve uygulamalarda kullanılan ürünlerin;
Kalite sınırının korunması ve yükseltilmesi,
Maliyet analizlerinin hızlı ve etkili yapılması,kalite muayene sistemi oluşturulması,
Ürünlerdeki beklenenin dışındaki değişmelerin önceden tespit edilip hatasız çalışılmaya başlanması
Üretim kayıplarını azaltarak üretim ve hizmetin arttırılması.

Kalite Sertifikalarımız


Tümü
Ürün Stoklarımız
Ürün Kalitemiz
2017 Satışlarımız
2018 Hedefleri
2018 © Copyrights. http://www.yalvacgrupmedikal.com