•   medikal@yalvacgrup.com
  •   Telefon (0216) 565 15 15
Yalvaç Grup Medikal / Implant

  • Kalite yönetim sistemimizin ISO 9001 satndardının gereklerini yerine getirecek şekilde belgelendirmesi ve sürekli iyileştirilmesi,
  • Toplam Kalite felsefesini esas alarak, takım ruhu içerisinde şirket değerlerinin arttırılması,
  • İş süreçlerimizin gözden geçirilerek, performansımızı geliştirecek önleyici yaklaşımların belirlenmesi,
  • Sürekli iyileştirme ve takibi neticesinde tüm süreçlerimizdeki faaliyetlerimizin uluslar arası düzeyde rekabet edebilecek seviyeye yükseltilmesi.
  • Teknik ve davranışsal yetkinliklerin arttırılması ve yenilikçi yaklaşımların cesaretlendirilmesi için gerekli eğitimlerin alınması, yönünde faaliyetlerimizi Yönetim ve Kalite Sistemleri ile birlikte bütünleşik bir şekilde yöneterek, sağlık sektöründe yaptığımız üretim ile örnek bir kuruluş olmak için tüm gücümüzle çalışırız.


Misyon

Medikal sektörün dinamiklerini en iyi şekilde analiz ederek güvenilir kurum kimliğini koruyan, uzun vadeli, koşulsuz, hasta ve müşteri memnuniyetini esas alan, profesyonellik ve kaliteden ödün vermeyen Yalvaç Grup Medikal, en uygun ticari koşullar altında sektöre kattığı değeri arttırmak.


Vizyon

Yalvaç Grup Medikal kalite, güven, insan sağlığı, saygınlık ve tam müşteri memnuniyetini en önde tutar. Başarılı şirket "sürekli değer yaratabilen" şirkettir; sürekli değer yaratabilen şirketler ise, oluşturdukları doğru stratejileri tüm değer zincirinde hayata geçirebilme başarısını gösterebilen ve stratejik performanslarını sürekli olarak ölçme ve geliştirme yeteneğine sahip kurumlardır. Yalvaç Grup Medikal, sağlık sektörüne sürekli değer yaratan bir şirkettir.

Kalite Kontrol

Değerlerimiz doğrultusunda yaptığımız üretim ve uygulamalarda kullanılan ürünlerin;
Kalite sınırının korunması ve yükseltilmesi,
Maliyet analizlerinin hızlı ve etkili yapılması,kalite muayene sistemi oluşturulması,
Ürünlerdeki beklenenin dışındaki değişmelerin önceden tespit edilip hatasız çalışılmaya başlanması
Üretim kayıplarını azaltarak üretim ve hizmetin arttırılması.

Kalite Sertifikalarımız


Tümü
Ürün Stoklarımız
Ürün Kalitemiz
2017 Satışlarımız
2018 Hedefleri
2018 © Copyrights. http://www.yalvacgrupmedikal.com